Adresas:         P.Širvio g. 7, LT -32124 Zarasai

Sveikiname

SVEIKINAME

Zarasų sporto centro karate skyriaus auklėtinius Arną Pumputį, Igorį Burunovą, Aidą Burunovą, Erdvilą Pečkį (treneris Vytautas Kasparavičius)
tarptautiniame karate turnyre ,,TIGRO KELIAS“ iškovojusius prizines vietas

Arnas Pumputis iškovojo aukso, Igoris Burunovas – sidabro, Aidas Burunovas ir Erdvilas Pečkys – bronzos medalius.

SVEIKINAME

Zarasų sporto centro rankinio komandą ir jų trenerę Daivą Kaladinskienę Lietuvo jaunučių rankinio čempionate užėmusią trečiąją vietą.

Lietuvos jaunučių rankinio čempionato bronzos medaliais buvo apdovanoti: Ernestas Bertašius, Julius Vitkūnas, Elvinas Manačinas, Augustinas Deksnys, Eimantas Vadišius, Aleksas Ragauskas, Rokas Žiliukas, Danielius Artemjevas, Emilis Laurikėnas, Donatas Ivanovas, Valerijus Melnikas, Tomas Jakovlevas. Zarasų komandoje geriausiu finalinio etapo žaidėju pripažintas Ernestas Bertašius.

SVEIKINAME

Sveikiname Zarasų sporto centro slidinėjimo skyriaus auklėtinę Ginatę Kvietkauskaitę ir jos trenerį Valerijų Semionovą užėmusius pirmas vietas
tradiciniame bėgime ,,Anykščiai – Puntuko akmuo – Anykščiai“

Ginarė Kvietkauskaitė greičiausiai įveikė 2300 m. nuotolį, o Valerijus Semionovas nugalėjo 13 km. distancijoje V 55 metų amžiaus grupėje.