Kodas:           190212235 
Adresas:         P.Širvio g. 7, LT -32124 Zarasai
Tel.:                8 - 385 - 30556
Faksas:           8 - 385 - 30556

B/k irklavimas

LIETUVOS MOKSLEIVIŲ BAIDARIŲ IR KANOJŲ IRKLAVIMO ČEMPIONATAS

Zarasų sporto centro projektas ,,Sporto inventoriaus ir įrangos
įsigijimas“ bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo,
kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir
Švietimo mainų paramos fondas

Rugsėjo 13 d. Trakuose vyko Lietuvos moksleivių čempionatas. Visi startavome 200 m. nuotolyje. Iškovojome 5 medalius. Buvo geros varžybos.


BAIDARIŲ IR KANOJŲ IRKLAVIMO VARŽYBOS ,,ZARASAI 2020″

Zarasų sporto centro projektas ,,Sporto inventoriaus ir įrangos įsigijimas“
bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis,
kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir
Švietimo mainų paramos fondas

NUOSTATAI

Nuostatai Zarasu taure

Rugpjūčio 19 dieną Zarasuose, Zarasų sporto centras ir klubas „Koktitas“, vykdė baidarių ir kanojų irklavimo varžybas. Labai džiaugiamės, kad su kiekvienais metais sulaukiame vis daugiau svečių iš Visagino, Panevėžio, Vilniaus, o šiais metais ir iš Marijampolės. Varžybose startavo apie 140 sportininkų nuo 8 iki 18 metų amžiaus, 7 amžiaus grupėse. Sportininkai irklavo 200 metrų nuotolį baidarėmis ir kanojomis, vienvietėmis ir dvivietėmis valtimis. Buvo išdalinta 30 komplektų medalių ir taurių. Mūsų varžybų rėmėjai komandoms įsteigė prizus: vandens laisvalaikio centras padovanojo pakvietimus į vandens batutų parką, parduotuvė „Osida“ įsteigė saldžius prizus, o Zarasų visuomenės sveikatos biuras nudžiugino sportininkus gražiomis kuprinėlėmis ir rašikliais. Džiaugiamės, kad Zarasų sportininkai laimėjo daug medalių ir taurių šiose varžybose, tuo nudžiugindami atėjusius pasigrožėti varžybomis sirgalius ir artimuosius, bei trenerius.


BAIDARIŲ IRKLAVIMO VARŽYBOS ,,VISAGINAS 2020″

Zarasų sporto centro projektas ,,Sporto inventoriaus ir įrangos įsigijimas“
bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis,
kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir
Švietimo mainų paramos fondas

Liepos 4 dieną Visagine vyko baidarių kanojų irklavimo varžybos, kuriose dalyvavo Zarasų ir Visagino komandos. Sportininkai startavo skirtingose amžiaus grupėse, 200 ir 500 metrų nuotoliuose, tad medalių buvo daug ir startai suteikė daug džiaugsmo, ypatingai patiems jauniausiems 10 metų sportininkams, tai: Stela Ragauskaitė – 1 vieta ir 2 vieta, Miglė Stumbraitė – 2 vieta, Oleg Boriak – 1 vieta, Dmitrij Šabajev – 2 vieta. 11-12 amžiaus grupėje – Donatas Andrijauskas – 1 vieta ir 1 vieta. Mergaitės 14-15 amžiaus grupėje: Miglė Sinicaitė – 1 vieta ir 3 vieta, Karolina Stumbraitė – 3 vieta ir 1 vieta. Jaunių grupėje (17 metų ir vyresni): Kostas Šabajevas – 3 vieta ir 1 vieta, Tomas Filipavičius – 2 vieta. Varžybos buvo vykdomas jau baigiamoje statyti naujoje, gražioje irklavimo bazėje. Džiaugiamės, kad greitai mūsų kaimynai turės geras, gražias darbo sąlygas. Dėkojame jiems už varžybas ir linkime sėkmės.


2018 METŲ LIETUVOS MOKSLEIVIŲ ČEMPIONATAS IR JAUNUČIŲ ŽAIDYNĖS

          Zarasai turi Lietuvos čempionus !!!

          Rugpjūčio 3-5 dienomis Šiauliuose vyko Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo moksleivių čempionatas ir jaunučių žaidynės. Šiose varžybose šauniai startavo Rytis Sakalauskas, kuris baidare vienviete 500 m. nuotolyje užėmė 2 vieta, na o 1000 m. nuotolyje , buvo neaplenkiamas ir laimėjo pirmą vietą. Labai gerai šiose varžybose pasirodė Robertas Pilibaitis ir Kostas Šabajevas, kurie startavo baidare dviviete ir 500 m. nuotolyje buvo treti, o 1000 m. nuotolyje iškovojo aukso medalius. Džiaugiamės gerais startais Dominyko Putickio, kuris baidare vienviete startavo 1000 m. nuotolyje, ir tarp startavusių šiame nuotolyje 26 sportininkų pateko į finalą ir užėmė 8 vietą.


BAIDARIŲ – KANOJŲ IRKLAVIMO VARŽYBOS ,,ZARASAI 2018″

Džiaugiamės , kad Zarasų savivaldybė  kartu su Lietuvos sporto departamento rėmimo fondu pastatė naują  irklavimo baze, kurioje netik smagu daryti irklavimo treniruotes, bet galime vykdyti ir varžybas.  Sekmadienį vykusios varžybos nudžiugino visus. Varžybų  organizatoriai  Zarasų sporto centras ir baidarių kanojų irklavimo klubo „Koktitas“  džiaugėsi, kad suvažiavo daug sportininkų. Svečiai iš Visagino, Panevėžio, Elektrėnų ir Vilniaus džiaugėsi nauja mūsų baze ir smagiomis varžybomis.  Vaikai startavo penkiose amžiaus grupėse, 200 metrų distancijoje, baidarėmis ir kanojomis vienvietėmis ir dvivietėmis. Varžybose startavo 90 sportininkų.  Buvo išdalinta daug gražių medalių, kuriuos parūpino Zarasų sporto centras, na o teisėjavo ir  žuviene visus vaišino klubo „Koktitas“ nariai. Zarasiečiai sportininkai šauniai startavo šiose varžybose ir iškovojo daug medalių. Laibiausiai norisi pasidžiaugti mūsų mažiausiais sportininkais, kurie užėmė  beveik visas prizines vietas. Nugalėtojais tapo: Dimitrijus Šabajevas, Greta Kasinskaitė, Donatas Andrijauskas, Judita Gasparavičiūtė, Eimantas Popovas,Ustinas Keleberda, Robertas Pilibaitis, Konstantinas Šabajevas. Antrą vietą užėmė:  Kernius Miškinis, Stela Ragauskaitė, Jelena Čiugunova, Rytis Sakalauskas. Trečią vietą iškovojo: Majus Ketleris, Maksimas Zaikovskij, Dominykas Putickyj, Danielius Bobkovas.


 2016 METŲ LIETUVOS BAIDARIŲ – KANOJŲ IRKLAVIMO JAUNUČIŲ ŽAIDYNĖS

Lietuvos jaunuciu zaidynes - 9

       Rugpjūčio 2 – 4  dienomis Šiauliuose vyko Lietuvos baidarių kanojų irklavimo varžybos. Varžybose galėjo startuoti sportininkai gimę 2000-2003 metais. Iš Zarasų į varžybas išvyko 11 irkluotojų, kurie tarp 13 startavusių kitų komandų užėmė 8 vietą ir surinko 268,5 taškus. Treneriai Vida ir Valerijus Memliukai bendroje įskaitoje iš 35 trenerių užėmė 10 vietą. Medalius šiose varžybose pelnė baidare dviviete startavusios Ala Grigorjeva ir Anastasija Krasnova, jos 200 ir 500 m. nuotoliuose buvo neaplenkiamos ir laimėjo aukso medalius. Baidare vienviete startavusi Ala 500 m. nuotolyje, o Anastasija 200 m. nuotoliuose – buvo antros. Mergaitės K-4 500 m. nuotolyje: Solveiga Cicėnaitė, Sonata Nastajūtė, Violeta Krenciūtė ir Gintarė Juškėnaitė buvo 7-os. K-2 Sonata su Solveiga pateko į finalą ir buvo 8-tos. Rytis Sakalauskas 1000 ir 200 m. nuotoliuose pateko į finalą ir užėmė garbingas 7 vietas. Baidare keturviete 1000 m. nuotolyje irklavo: Dima Anufrijenko, Danielius Bobkovas, Konstantinas Šabajevas ir Robertas Pilibaitis, jie atkaklioje kovoje pateko į finalinį plaukimą ir užėmė 8 vietą. Džiaugiamės savo sportininkų puikiais sportiniais laimėjimais ir linkime jiems gerų sportinių rezultatų ir ateities startuose.

Trenerė – metodininkė Vida Memliukienė

Lietuvos jaunuciu zaidynes - 1Lietuvos jaunuciu zaidynes - 2Lietuvos jaunuciu zaidynes - 3Lietuvos jaunuciu zaidynes - 5Lietuvos jaunuciu zaidynes - 6Lietuvos jaunuciu zaidynes - 7Lietuvos jaunuciu zaidynes - 8Lietuvos jaunuciu zaidynes - 10


2016 METŲ LIETUVOS MOKSLEIVIŲ B/K IRKLAVIMO ČEMPIONATAS

Moksleivių cempionatas 1

       Birželio 25-26 dienomis Šiauliuose vyko baidarių ir kanojų irklavimo Lietuvos moksleivių čempionatas į kurį suvažiavo sportininkai iš 14 miestų ir miestelių, tiek Lietuvoje yra taškų kuriuose kultivuojama ši graži, olimpinė sporto šaka. Sportininkai varžėsi 200 m., 500 m., ir 1000 m. nuotoliuose, baidarėmis ir kanojomis vienvietėmis, dvivietėmis ir keturvietėmis, trijose amžiaus grupėse. Jaunių grupėje startavo Marina Ovčinikova, ji 500 m. nuotolyje baidare dviviete startavo su marijampoliete Guste Surdokaite ir užėmė antrą vietą. Geriausiai šiose varžybose sekėsi Alai Grigorjevai, ji startavo jaunučių grupėje, penkiose galimose rungtyse ir iškovojo penkis medalius:  2 aukso medalius baidare dviviete ir 1 aukso medalį keturviete, bei 2 bronzos medalius baidare vienviete. Džiaugiamės šiais metais aktyviai varžybose pradėjusiai startuoti Solveigai Cicėnaitei, kuri jaunučių grupėje startavo baidare dviviete poroje su panevėžiete Greta Sliesoriūnaite, pateko į finalą ir užėmė 5 vietą. Pirmą kartą tokio rango varžybose vaikų grupėje, baidare dviviete startavo Sonata Nastajūtė ir Violeta Krenciūtė, jos tikros Šaunuolės, pateko į finalą ir užėmė 7 vietą. Berniukų grupėje 200 m. nuotolyje, finale irklavo ir Danielius Bobkovas su Konstantinu Šabajevu, jie užėmė 8 vietą.

Moksleiviu cempionatas 2Moksleiviu cempionatas 3Moksleiviu cempionatas 4Moksleiviu cempionatas 5

Moksleiviu cempionatas 6Moksleiviu cempionatas 7Moksleiviu cempionatas 8


BAIDARIŲ – KANOJŲ IRKLAVIMO VARŽYBOS
Skirtos Zarasų sporto centro 60-mečiui

        Birželio 11 d. vyko baidarių irklavimo varžybos skirtos Zarasų sporto centro 60-mečiui pažymėti. Sulaukėme labai gausaus būrio svečių iš Visagino, atvyko daug jaunųjų irkluotojų ir juos atlydėjo neką mažesnis būrys tėvelių, tad ežere vyko atkakli kova dėl prizinių vietų, o krante šūkavo ir pergyveno už savo vaikus ir draugus didelis būrys sirgalių. Visi nugalėtojai buvo apdovanoti gražiomis Zarasų sporto centro taurėmis. Sportininkai varžėsi 200 m. nuotolyje baidarėmis vienvietėmis, 4 amžiaus grupėse, vyriausieji 18 metų, o jauniausiam dalyviui buvo 9 metai. Nors visą laiką krapnojo lietutis, tai netrukdė sportininkams siekti gerų sportinių rezultatų, būti puikios nuotaikos ir smagiai tarpusavyje pabendrauti. Gerą nuotaiką palaikė ir Zarasų baidarių irklavimo klubo ,,Koktitas“ nariai, kurie netik puikei pravedė varžybas, bet visus pavaišino skania žuviene (virta ant laužo) arbata ir pyragu.

Zarasu SC 60 - 1Zarasu SC 60 - 2Zarasu SC 60 - 5Zarasu SC 60 - 7Zarasu SC 60 - 8Zarasu SC 60 - 9Zarasu SC 60 - 13Zarasu SC 60 - 15


2016 METŲ LIETUVOS B/K IRKLAVIMO JAUNIŲ – JAUNIMO ČEMPIONATAS

               Galime vėl pasidžiaugti Zarasų merginų puikiais startais jaunių- jaunimo čempionate, kuris vyko Trakuose. Daugiausia pagyros žodžių norėčiau pasakyti apie Alą Grigorjevą, kuri per tris startų dienas dalyvavo devyniose rungtyse ir iškovojo 6 medalius. Džiugina šias metais gerais rezultatais ir Marima Ovčinikova, kuri iš varžybų parsivežė 3 medalius. Jaunimo grupėje startavusi Jelena Ovčinikova iškovojo 3 medalius. pirmą kartą tokiose rimtose varžybose dalyvavusi Solveiga Cicėnaitė šauniai pradėjo sezoną ir baidare dviviete irklavusi su panevėžiete pateko į finalinį plaukimą ir užėmė 7 vietą 200 m. ir 500 m. nuotoliuose.

Trenerė Vida Memliukienė

Jaunimo - jauniu cempionatas 12Jauniu - jaunimo cempionatas 1Jauniu - jaunimo cempionatas 2Jauniu - jaunimo cempionatas 3Jauniu - jaunimo cempionatas 4Jauniu - jaunimo cempionatas 5Jauniu - jaunimo cempionatas 6Jauniu - jaunimo cempionatas 7
Jauniu - jaunimo cempionatas 8Jauniu - jaunimo cempionatas 9Jauniu - jaunimo cempionatas 11

Nuotraukos Valerijaus Menliuko


LIETUVOS MOSLEIVIŲ ČEMPIONATAS

      Šiauliuose vykusiose varžybose puikiai startavo zarasiškiai. Jaunimo grupėje 1000 m. nuotolyje Aurimas Pupelis, kuris šiuo metu mokosi Kaune Lietuvos sporto universitete, baidare vienviete ir baidare dviviete su porininku iš Kauno V.Atkočiūnu laimėjo aukso medalius. Toje pačioje amžiaus grupėje startavęs Tomas Andrijauskas 200 m. nuotolyje baidare dviviete su visaginiečiu T.Baltakiu buvo treti. Žymantė Prakapavičiūtė- jaunių grupėje laimėjo 5 medalius: baidare keturviete 500 m. nuotolyje -1 vietą, baidare dviviete 200 m. nuotolyje ir 500 m. nuotolyje- 1 vietas, baidare vienviete 200 m. nuotolyje ir 500 m. nuotolyje- 2 vietas. Jaunučių grupėje- Ala Grigrjeva 5 medalius: 3 pirmas vietas (baidare keturviete ir dviviete 200 m. nuotolyje ir 500 m. nuotolyje) ir 2 antras vietas ( baidare vienviete 200 m. nuotolyje ir 500 m. nuotolyje), Marina Baukytė-3 medalius, Anastasija Krasnova-5 medalius, Solveiga Cicėnaitė – 1 aukso medalį baidare keturviete 500 m. nuotolyje. Tad zarasiškiai surinko 22 medalius- puikus rudeninis derlius. Vaikų amžiaus grupėje startavę Danielius Bobkovas ir Robertas Pilibaitis pateko į finalą ir užėmė 7 vietą. Sveikinam Zarasų irkluotojus su puikiais sportiniais rezultatais.

Moksleiviu cempionatas 2015 - 1Moksleiviu cempionatas 2015 - 3Moksleiviu cempionatas 2015 - 4Moksleiviu cempionatas 2015 - 5Moksleiviu cempionatas 2015 - 6Moksleiviu cempionatas 2015 - 7Moksleiviu cempionatas 2015 - 8Moksleiviu cempionatas 2015 - 9Moksleiviu cempionatas 2015 - 2

Valerijaus Memliuko nuotraukos


ŠIAULIUOSE VYKO B/K IRKLAVIMO JAUNIŲ ŽAIDYNĖS

       Zarasų komandą sudarė 11 sportininkų. Jaunių žaidynėse startavo sportininkai gimę1997 metais ir jaunesni, Zasaų komandą sudarė sportininkai 2-3 metais jaunesni, bet mūsų rezultais yra kuo pasidžiaugti. Ala Grigorjeva ir Žymantė Prakapavičiūtė 500 m nuotolyje buvo pirmos, o 200m- truputį nepasisekė ir buvo antros. Antrą vietą užėmė ir baidare keturviete startavusios šios dvi merginos kartu su Anastasija Krasnova ir Marina Baukyte. Kita merginų keturvietė kurioje startavo Marina Ovčinikova, Viktorija Pavliukova, Sonata Nastajųtė, Solveiga Cicėnaitė užėmė garbingą 7 vietą. Kiti sportininkai startavę vienvietėmis ir dvivietėmis baidarėmis pateko į pusfinalinius plaukimus.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA


LIETUVOS  JAUNUČIŲ IR VAIKŲ PIRMENYBĖS

       Labai karšta buvo rugpjūčio 5 diedą Šiauliuose, kur vyko šios varžybos. Teko anksti išvažiuoti, 6 valandą, kad 9 jau būtume varžybų vietoje. Susirinko labai daug dalyvių iš visos Lietuvos, nes tai vienintelės respublikinės varžybos, kur jaunieji sportininkai, pagal gimimo metus, varžosi atskiruose plaukimuose. Zarasiečiai vėl džiugino gerais rezultatais: Žymantė Prakapavičiūtė-2 vieta, Ala Grigorjeva-3 vieta, Anastasija Krasnova-5 vieta, Marina Baukytė-6 vieta, Viktorija Pavliukova-8 vieta, iš Norvegijos laikinai sugrįžęs ir besitreniruojantis Zarasuose Rytis Sakalauskas-2 vieta. Baidare dviviete: Ž. Prakapavičiūtė ir A. Grigorjeva-1 vieta , N. Krasnova ir M. Baukytė-4 vieta, Danielius Bobkovas ir Kanstantinas Šabajevas-9 vieta, V. Pavliukova ir Gabrielė P.-6 vieta.
Baidariu jaunuciu vaiku pirmenybes 1Baidariu jaunuciu vaiku pirmenybes 2Baidariu jaunuciu vaiku pirmenybes 3baidariu jaunuciu vaiku pirmenybes 4baidariu jaunuciu vaiku pirmenybes 5Baidariu jaunuciu vaiku pirmenybes 6Baidariu jaunuciu vaiku pirmenybes 7Baidariu jaunuciu vaiku pirmenybes 8

VASARA – VARŽYBŲ METAS

       Visą vasarą, kas dvi savaites, vis lekiame į varžybas, Šiaulai, Trakai ir vėl Trakai, tai pagrindinės irklavimo bazės Lietuvoje, kur vyksta tarptautinės ir respublikinės baidarių kanojų irklavimo varžybos. Šiauliuose vyko Lietuvos moksleivių čempionatas, labai smagu, nes iš jų mes , Zarasų irkluotojai parsivežėme 11 įvairių spalvų medalių. O praėjusias išeigines Trakuose vyko Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, visi varžėsi vienoje suaugusiūjų amžiaus grupėje ir turejame svečiū iš Rusijos ir Latvios. Zarasų sportininkės, žymiai jauniasnės, sėkmingai startavo ir sudarė puikią konkurenciją suaugusioms sportininkėms. Jos: Žymantė Prakapavičiūtė, Anastasija Krasnova, Marina Baukytė, Marina Ovčinikova startavo baidare keturviete  200m nuotolyje buvo trečios, 1000m nuotojyje buvo – antros.  Baidare dviviete startavo: 200 metrų nuotolyje Marina Ovčinikova ir Žymantė Prakapavičiūtė buvo – 4, 1000m nuotolyje Marina Baukytė ir Anastasija Krasnova buvo trečios. Aurimas Pupelis šiose varžybose startavo baidare dviviete su porininku iš Kauno Vyteniu Atkočiūnu, jie tarp vyrų 500 m nuotolyje buvo 7 vietoje, o 1000m nuotolyje – užėmė 6 vietą. Aurimas šias metais  baigė gimnaziją, bet ir toliau planuoja aktyvei spotrtuoti  ir rinktis profesiją susijusę su sportu, tad sėkmės jam įgyvendinant savo planus.

       Liepos 3-4 dienomis Vokietijoje vyko IX Baltijos šalių žaidynės. Žaidynėse dalyvavo 7 šalys. Lietuvą atstovavo 14 Lietuvos jaunučių rinktinės narių: 4 berniukai baidarininkai, 4 kanojininkai, 2 mergaitės kanojininkės, 4 mergaitės baidarininkės. Pagal kelių respublikinių varžybų rezultatus  zarasietė Ala Grigorjeva išsikovojo teisę atstovauti Lietuvą šiose varžybose. Ji 200m nuotojyje baidare vienviete užėmė 5 vietą, baidare dviviete startavo su panevėžiete Aiste Pademonskaite, 200m nuotolyje jos buvo-7, 500m nuotolyje užėmė-8 vietą. Alai tai pirmi tarptautinių varžybų startai, kur ji gerai sudalyvavo ir užimtos vietos tai geriausiai įrodo.

      Mes džiaugiamės  ir sveikiname  savo auklėtinius. Tai puikus pavyzdys jaunesniems  sportininkams, kurie dar tik  ruošiasi varžyboms. Naudodamasi proga, noriu pakviesti  vaikus(9-17metų)  prisidėti prie mūsų šaunios kompanijos, prisijungti aktyvei judeti,sportuoti ir siekti sportinių rezultatų. Įpatingai noriu paprašyti tėvelių ir mamyčių, kad jie skatintų savo atžalas aktyvei judėti, kad vasarą jie leistų gamtoje, prie puikių mūsų ežerų. Mus rasite kiekvieną darbo dieną 15 vlandą 30 minučių prie įėjimo į sala, prie žalių vagonėlių.

 Baidarių irklavimo trenerė Vida Memliukienė

Irklavimas 3Irklavimas 2Irklavimas 1


Mūsų grupė
Mūsų grupė