Adresas:         P.Širvio g. 7, LT -32124 Zarasai

ATVIROS ZARASŲ RAJONO TENISO DVEJETŲ PIRMENYBĖS

Zarasų sporto centro projektas ,,Sporto inventoriaus ir įrangos įsigijimas“
bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis,
kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir
Švietimo mainų paramos fondas

Atvirų Zarasų rajono teniso dvejetų pirmenybių nugalėtojais, nepralaimėję nei vienų rungtynių, tapo Andrius Knezys ir Mantas Kuzma, finale rezultatu 2 : 0 nugalėję Kamilę Medvedevą ir Gintarą Baubiną. Mažajame finale Andrius Juozaponis ir Dainius Paslauskas įveikė Arvydą Breidoką su Andriumi Glušakovu. Pirmenybių prizininkus apdovanojo Zarasų rajono savivaldybės mero pavaduotojas Arnoldas Abramavičius. Firmos NIKE Lietuva atstovas Arvydas Breidokas, bei IMPULS ir Fabijoniškių baseino atstovas Vytautas Mackevičius visus varžybų dalyvius apdovanojo atminimo prizais.

NUOSTATAI

Nuostatai

REZULTATAI

RL 9-12 klasiu

RL Vyrai

ZARASŲ SPORTO CENTRO TENISO VARŽYBOS

2017 m. gruodžio mėn. Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijos sporto salėje vyko teniso varžybos. Varžybose dalyvavo Zarasų sporto centro jaunieji tenisininkai. Daugumai dalyvių tai buvo pirmosios teniso varžybos, todėl dalyviai labai stengėsi laimėti. Varžybos vyko dviem grupėmis – berniukų ir mergaičių. Tarp berniukų pajėgiausias buvo Erikas Chaževskis, laimėjęs visus susitikimus jis užėmė pirmąją vietą. Antrą vietą iškovojo Eimantas Darčenovas, o trečioje vietoje šį kartą liko Dainius Aleksejevas. Mergaičių grupėje pirmąją vietą užėmė labiausiai patyrusi varžybų dalyvė Kamilė Medvedeva. Antroje vietoje liko Amanda Kochanskaitė, trečioje vietoje – Ieva Sinkevičiūtė. Varžybų prizininkai buvo apdovanoti Zarasų sporto centro diplomais ir atminimo medaliais.

TENISO VARŽYBOS
Skirtos Zarasų sporto centro 60-mečiui

Moksleiviu tenisas 2016Tenisas dvejetu 2016

Birželio – liepos mėnesiais vyko Zarasų moksleivių teniso varžybos, skirtos Zarasų sporto centro 60-mečiui pažymėti. Kadangi oro sąlygos buvo labai permainingos – varžybos užsitęsė ir eilę susitikimų teko atidėti. Varžybos vyko dviem etapais. Pirmiausia žaidėjai susitiko tarpusavyje ir išsiaiškino, kam teks žaisti pusfinalio ir finalo susitikimuose. Ypač atkakli ir permaininga kova vyko dėl III vietos, dėl kurios kovojo Kamilė Medvedeva ir Justas Vaitonis. Pirmą setą laimėjo 6:3 Kamilė, antrame sete buvo pajėgesnis Justas, kuris laimėjo rezultatu 6:4, todėl teko žaisti vadinamą time-break, kurį laimėjo 7:5 Justas. Finale susitiko Deividas Ilčiukas ir Džiugas Jančevskis. Rezultatu 6:1, 6:0 varžybų nugalėtoju tapo stipriausias rajono moksleivių tenisininkas Džiugas. Varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti Zarasų sporto centro diplomais ir taurėmis.

Liepos 17 d. Zarasų ,,Ąžuolo“ sporto aikštyno teniso korte vyko tradicinės dvejetų teniso varžybos, skirtos Zarasų sporto centro 60-mečiui pažymėti. Turnyre dalyvauti užsiregistravo 8 žaidėjai, kurie sudarė 4 poras. Dauguma dalyvių buvo Zarasų teniso mėgėjai, o taip pat dalyvavo tenisininkai iš Vilniaus ir Kauno. Visi susitikimai pogrupiuose vyko labai įtemptai. Pirmąjį pusfinalio susitikimą laimėjo Algirdas Jurka ir Edvardas Barisevičius nugalėję Romo Tuziko ir Akvilės Tuzikaitės porą. Antrąjį pusfinalio susitikimą laimėjo Gintaras Baubinas ir Džiugas Jančevskis prieš Vilhelmino Kuzmicko ir Algirdo Gailiaus porą. Trečiąją vietą laimėjo Romas Tuzikas ir Akvilė Tuzikaitė, nugalėję Vilhelmino Kuzmicko ir Algirdo Gailiaus porą, rezultatu 6:4, 6:4. Varžybų nugalėtojais tapo Džiugo Jančevskio ir Gintaro Baubino pora, laimėję susitikimą prieš Algirdą Jurką ir Edvardą Barisevičių, rezultatu 6:1, 6:1. Varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti Zarasų sporto centro taurėmis.

IŠVYKA Į RENOVUOTUS VISAGINO MIESTO LAUKO TENISO KORTUS

Karštą rugpjūčio 20 dieną mes, Zarasų sporto centro (lauko teniso skyriaus) auklėtiniai, išvykome į Visagino miestą apžiūrėti naujai restauruotų lauko teniso kortų.
Pamatytas vaizdas tikrai mus maloniai nustebino: pamatėme net penkis naujai renovuotus lauko teniso kortus , kurie yra cementinės dangos (teko gerokai priprasti prie dangos, kadangi Zarasuose kitokia danga), taip pat teniso zonoje yra įrengta siena, kurios pagalba galima žaisti su savimi, stebėti savo technikos pokyčius bei juos tobulinti. Žaidėjų patogumui prie kortų yra įrengtos patalpos su dušais, tualetais, persirengimo kambariais- viskas, ko reikia funkcionaliam sporto klubui. Beje, patys kortai yra įrengti labai gražioje vietoje- prie Visagino ežero – tad po puikios treniruotės galima gaiviai atsigaivinti visada. Vaizdas gražus, bet, tik grožėjęsis vaizdu, savo žaidimo nepagerinsi ir nesulyginsi su kitais žaidėjais. Tad be to , kad apžiūrėjome kortus, teko pažaisti ir su visai kito lygio žaidėjomis iš Visagino sporto klubo. Po žaidimo su jomis mes pamatėme kiek dar daug turime stengtis, kad pasiektume tokį lygį, kokį turi jos.
Tą dieną buvo visiems linksma ir naudinga, nes gavome naujos patirties su kitokiais žaidėjais. Mano manymu, artimiausiu metu , patobulinę savo formą, jau galėtume dalyvauti ir rimtesnėse varžybose prieš kaimynus visaginiečius, o ateityje ir progresuotume toliau.

Zarasų sporto centro lauko teniso skyriaus auklėtinis
Justas Vaitonis

ZARASŲ SPORTO CENTRO AUKLĖTINIŲ LAUKO TENISO VARŽYBOS

Rugpjūčio 3-4 dienomis įvyko Zarasų sporto centro auklėtinių lauko teniso varžybos. Sportininkams teko kovoti ne tik su varžovais, bet ir su labai karšta oro temperatūra. Todėl varžybos vyko anksti ryte ir vakare. Pirmą varžybų dieną visiems žaidėjams teko žaisti net po keturis susitikimus. Po jų išaiškėjo keturi stipriausi žaidėjai, kurie pateko į pusfinalius. Pirmame pusfinalio susitikime Džiugas Jančevskis 6:2; 6:4 nugalėjo Kamilę Medvedevą. Antrame pusfinalio susitikime Deividas Ilčiukas 6:4; 6:2 privertė nusileisti Justą Vaitonį. Kamilė Medvedeva susitikime dėl trečios vietos 2:6 pralaimėjo Justui Vaitoniui.Finaliniame susitikime Džiugas Jančevskis 6:2; 6:2 įveikė Deividą Ilčiuką. Varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti Zarasų sporto centro taurėmis, medaliais ir diplomais.
Džiugu pažymėti, kad varžybų dalyviai pademonstravo gerą meistriškumą, parodė sportinį charakterį ir norą nugalėti. Pažymėtina, kad sparčiai tobulėjanti tik devynerių metų Kamilė Medvedeva atkakliai pasipriešino vyresniems žaidėjams. Ji yra viena perspektyviausių Zarasų sporto centro lauko teniso grupės žaidėja. Tikėtina, kad ateityje atsiras dar labiau didės susidomėjimas šia sporto šaka ir atsiras daugiau gabių žaidėjų.

Zarasų sporto centro lauko teniso treneris
Romaldas Tuzikas

LAUKO TENISO VYRŲ DVEJETŲ VARŽYBOS

Liepos 27 d. Zarasų ,,Ąžuolo“ sporto aikštyno teniso korte vyko vyrų dvejetų lauko teniso varžybos. Turnyre dalyvauti užsiregistravo 12 žaidėjų. Dauguma buvo Zarasų teniso megėjai, o taip pat atvyko tenisinnkai iš Utenos, Panevėžio, Vilniaus ir Kauno. Žaidėjai suskirstyti į du pogrupius. Visi susitikimai pogrupiuose vyko labai įtemtai ir ne vienai porai nepavyko išvengti pralaimėjimo. Į tolimesnį varžybų etapą pateko I – ą ir II-ą vietą užėmusios poros.
Vazgilevičiaus ir M.Sklinsmonto pora pusfinalio susitikime 4:6; 4:6 pralaimėjo R. Kadžio ir M. Mackevičiaus porai. Kitame pusfinalio sustikime A. Galiaus ir R.Tuziko pora po įtemptos kovo 6:4; 4:6; 7:4 (tai breikas) nugalėjo M. Kuzmos ir A.Knezio porą. Sustikime dėl 5-os – 6-os vietos A. Jurka ir A.Abramavičius 6:4; 7:6 nugalėjo V.Kuzmicko ir E.Barisevičiaus porą.
Trečiąją vietą rezultatu 4:6; 6:4; 7:4 (tai breikas) iškovojo V. Vazgilevičiaus ir M. Sklinsmonto pora.
Finaliniame susitkime po ilgos ir įtemptos kovo R.Kadžio ir E.Mackevičiaus pora rezultatu 5:7; 6:4; 7:5 (tai breikas) nugalėjo A.Gailiaus ir R.Tuziko porą.
Varžybų nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti atiminimo prizais, medaliais, diplomais.
Turnyro čempionams įteikta Zarasų rajono mero įsteigta taurė.