Lietuvos mokinių čempionatas

LIETUVOS MOKINIŲ BAIDARIŲ IR KANOJŲ IRKLAVIMO ČEMPIONATAS
TRAKAI 2022-07-23/24

Liepos 23-24 dienomis Trakuose, vykusiame Lietuvos b/k irklavimo moksleivių čempionate puikiai startavo Zarasų sporto centro auklėtinės. Pirmąją dieną 500 m. nuotolyje iškovoti 3 medaliai. Miglė Sinicaitė vienviete baidare - sidabras. Miglė su Šiauliete Linkute - auksas. Kamilė Čiškauskaitė su Airida Šeibokaite - sidabras, kiti 6 pateko ir startavo finaliniuose plaukimuose.

Antrą dieną 200 m. nuotolyje jaunių grupėje Miglė vienviete baidare iškovojo antra, o K-2 klasėje su Karolina Stumbraite – pirmąją vietą. Miksuose (mergaitė su berniuku) Miglė su plungiečiu - antri. Mergaičių grupėje Kamilė su Airida - trečios ir Kamilė miksuose su plungiečiu - antri. Smagu grįžti namo su medaliais.

Miglė Sinicaitė iškovojo teisę dalyvauti Pasaulio jaunučių čempionate, kuris vyks rugsėjo mėnesį Slovakijoje.