Vykdomi renginiai

Aviamodeliavimo salės sezono uždarymas

2024 05 09

2024 m. Atvirojo Lietuvos F3P čempionato rezultatai:
FAI F3P (pilotažas) (dalyviai skrido du preliminaraus komplekso turus):
– Donatas Paužuolis (2119,5 t., Vilnius)
– Paulius Raupys (1937 t., Kaunas)
– Tautvydas Čefonovas (1796,5 t., Zarasai)

FAI F3P-AFM (skrydžiai pagal muziką):
– Tautvydas Čefonovas (1540 t., Zarasai)
– Eivinas Sinkevičius (1530 t., Zarasai)
– Nelija Prapuolenaitytė (1450 t., Zarasai)

F3P-C (pradedančiųjų pilotažas):
– Eivinas Sinkevičius (1279 t., Zarasai);
– Neda Novičenko (1200 t., Zarasai);
– Andrius Kalėda (1163 t., Zarasai).

Rookie klasėje dalyvavo virš 40! ir tai kol kas didžiausias skaičius, kokį iki šiol esame pasiekę. pelnė Luknė Praniauskaitė (Utena), - Kamilė Ingelevičiūtė (Vilnius), - Domantas (Zarasai).

F1N Sportima taurės varžybose, suaugusiųjų kategorijoje, prizines vietas pelnė patyrę sportininkai: pelnė Povilas Karalkevičius, - Eligijus Bartkus, - Romas Bražėnas. Jaunių kategorijoje – iškovojo šilutiškis Domantas Mulskis, ir atiteko kauniečiams - Kristupui Kazilui ir Lukui Kalds.

Dėkojame SPORTIMA arenai ir Lietuvos aeroklubas, už galimybę varžytis jų puikioje sporto bazėje, treneriams, mokytojams, būrelių vadovams – už vaikų įtraukimą į aviamodeliavimą ir nuolatinį meilės jam kurstymą, teisėjams – už darbą, organizatoriams – už tradicijų palaikymą, draugams komandai KYLAM – už reguliarius reportažus apie aviamodeliuotojų veiklą!

Iki pasimatymo salėje rudeniop, o dabar visi į aerodromus, pievas! Sėkmingų skrydžių, minkštų nusileidimų!