Vykdomi renginiai

Rudens taurė 2023

2023 08 22

Zarasų sporto centro projektas
,,Fiziškai aktyvi bendruomenė - sveika bendruomenė"
bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis,
kurias administruoja Nacionalinė sporto agentūra
prie Lietuvos Respublikos švietimo,
mokslo ir sporto ministerijos

Spalio 14 d. Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos stadione baigėsi vyrų mažojo futbolo varžybos ,,Rudens taurė 2023“. Nepaisant labai lietingo ir žvarbaus oro, visos keturios komandos, patekusios į finalinį etapą, pademonstravo grąžų ir gero lygio futbolą. Kaip ir turėtų būti, finalinis etapas, nepaisant oro sąlygų, buvo kupinas aistrų, emocijų, nusivylimo kartėlio ir pergalės džiaugsmo. Pirmame pusfinalyje Zarasų FK ,,Liepsna“ skaudžiai pralaimėjo Visagino ,,Diamond team“ komandai, prieš kuriuos pirmame etape buvo laimėjusi. Antrame pusfinalyje ,,Uteniškiai“ rezultatu 4 : 3 palaužė FK ,,Rokiškio jaunimas“ pasipriešinimą. Mažajame finale zarasiečiai po labai permainingos dvikovos rezultatu 5 : 3 nugalėjo Rokiškio ekipą ir iškovojo trečią vietą. Didysis finalas buvo tikras ,,saldainiukas“ visiems futbolo gerbėjams, 40 minučių aikštelėje vykusi ,,drama“ baigėsi rezultatu 2 : 2. Baudinių serijoje abiejų komandų vartininkai pademonstravo neįtikėtiną meistriškumą, atremdami varžovų mušamus baudinius, tačiau vis tik galutiniam rezultate taiklesni buvo ,,Uteniškiai“.

Naudingiausiais komandų žaidėjais pripažinti: Kiril Anufrijenko (,,Zarasas“), Mindaugas Čibiras (FK ,,Liepsna“), Matas Baltakys (FK ,,Rokiškio jaunimas“), Jogintas Čižys (,,Diamond team“), Marius Cvetkovas (,,Uteniškiai“). Perspektyviausiu žaidėju pripažintas Danielius Vaitkevičius (,,Zarasas“). Geriausias gynėjas – Maksim Markun (,,Diamond team“). Geriausias vartininkas – Andrius Norvila (FK ,,Liepsna“), o rezultatyviausiu žaidėjų tapo komandos ,,Uteniškiai“ puolėjas Arnas Bražėnas.

Varžybų prizininkus ir geriausius žaidėjus apdovanojo Zarasų rajono savivaldybės vicemerė Aurelija Trimonytė