Vykdomi renginiai

Šaškių turnyras Algirdui Buičenkai atminti

2024 03 04

Visas Algirdo gyvenimas susietas su sportu. Ilgus metus dirbo fizinio ugdymo mokytoju, vėliau šaškių treneriu sporto centre. Būdamas labai aktyvus, tuo jis uždegdavo ir savo mokinius, kurie labai mylėjo ir gerbė sporto mokytoją ir stengėsi sekti jo pėdomis. Šaškių sporto klubas organizuodavo šaškių užsiėmimus, varžybas rajono gyventojams. Patys dalyvaudavo įvairiuose respublikiniuose ir tarptautiniuose turnyruose.

Norėdami prisiminti ir pagerbti Algirdą, šaškių žaidimo mėgėjai aktyviai dalyvavo ir šiose varžybose. Varžybose dalyvavo šaškininkai iš Biržų, Pasvalio, Ukmergės, Anykščių, Utenos, Daugpilio, Vilniaus, Zarasų.

Mažiausiųjų grupėje (A. Buičenkos auklėtiniai) trečią vietą  užėmė Rokas Dobrovolskis, antrąją vietą laimėjo  Ramilis Dobrovolskis, o trenerio atminimo varžybų nugalėtoju tapo Semion Kostygov.

Moterų grupėje trečioji buvo zarasiškė Audronė Bikulč, antroji taip pat Zarasų žaidėja- Janina Malcienė, o nugalėjo šiose varžybose Melanija Juškienė iš Ukmergės.

Gausiausioje vyrų grupėje trečią vietą  užėmė zarasiškis Jonas Eskys, antrąją vietą laimėjo uteniškis Edmundas Starkus, o pirmąją vietą iškovojo Valdemaras Veršulis iš Anykščių.

Nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti taurėmis ir medaliais, visi varžybų dalyviai buvo apdovanoti atminimo medaliais, o Zarasų sporto centro perspektyviausio žaidėjo prizas atiteko jauniausiam varžybų dalyviui Rokui Dobrovolskiui.

Dėkojame Algirdo Buičenkos sūnui Justinui, žmonai Danai ir visiems dalyviams už gražias kovas prie šaškių lentų, mielus prisiminimus, šiltą bendravimą.

Zarasų sporto centro direktorė

Danutė Kukalienė