SRF-FAV-2021-1-0562

Zarasų sporto centro projektas ,,Fiziškai aktyvi bendruomenė - sveika bendruomenė"
bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis,
kurias administruoja Nacionalinė sporto agentūra
prie Lietuvos Respublikos švietimo,
mokslo ir sporto ministerijos

2023 m. gruodžio 30 d. Zarasų sporto centras baigė vykdyti projektą ,,Fiziškai aktyvi bendruomenė - sveika bendruomenė". Projekto metu padaugėjo Zarasų sporto centro vykdomų fizinio aktyvumo veiklų įvairovė mokyklinio amžiaus vaikams. Pirmą kartą Zarasų sporto centro veiklos programoje buvo vykdomi reguliarus fizinio aktyvumo užsiėmimai suaugusiems rajono gyventojams. Vykdomos keturias fizinio aktyvumo veiklas: ,,Mokinių fizinio aktyvumo skatinimas per aviomodeliavimo užsiėmimus" kurioje reguliarius užsiėmimus (3 kartus per savaitę po 2 val.) lanko 15 mokyklinio amžiaus vaikų; ,,Mėgėjiškas futbolas kaip sveikatą stiprinantis veiksnys", kurioje reguliarius užsiėmimus (2 kartus per savaitę po 2 val.) lanko suaugę (19 metų ir vyresni) futbolo mėgėjai; ,,Fitnesas – būtinas sveikos gyvensenos veiksnys!" kurioje reguliarius užsiėmimus (2 kartus per savaitę po 2 val.) lanko moterys ir vyrai; ,,Gyventojų fizinio aktyvumo skatinimas per krepšinio veiklas", kurioje reguliarius užsiėmimus (2 kartus per savaitę po 2 val.) lanko suaugę (19 metų ir vyresni) krepšinio mėgėjai. Fizinis aktyvumas - tai sveiko ir laimingo gyvenimo pagrindas, todėl nuolat judėti turi tiek vaikai, tiek suaugusieji. Šiuo projektu paskatinome rajono gyventojus užsiimti aktyvia fizine veikla dalyvaujant įvairiose fizinio aktyvumo veiklose, sudarėme galimybę laisvalaikiu dalyvauti jiems patiems patinkančioje ir priimtinoje sportinėje veikloje. Fizinio aktyvumo užsiėmimai  organizuojami mokyklinio amžiaus vaikams, kurie dar nėra užimti formalųjį švietimą papildančio ugdymo veiklose ir NVŠ sportinės krypties veiklose. Fizinio aktyvumo veiklas organizuojame taip pat jaunimui ir suaugusiems.

Projekto įgyvendinimo laikotarpis nuo 2021-10-01 iki  2023-12-30

Projekto sąmatinė vertė 68185.00 €