Zarasų sporto centro mažojo rankinio turnyras

Zarasų sporto centro projektas
,,Sportas visiems renginiai Zarasų krašto bendruomenei"
bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis,
kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas
U-12 B

Birželio 3 d. Baigėsi Zarasų sporto centro U-12 amžiaus grupės mažojo rankinio turnyras skirtas Tarptautinei vaikų gynimo dienai. Geriausiai pačioje jauniausioje sporto centro rankininkų grupėje žaidė komanda ,,Krioksai“ nugalėjusi ,,Batraiščius“ (antra vieta) ir ,,Buldogus“ (trečia vieta). Naudingiausi komandų žaidėjai: Dominykas Andrejevas, Ignas Šikalov, Domas Dumbravas. Geriausio vartininko prizas atiteko Dominykui Golubovskiui.

U-12 M   U-15 V   U-17 M   U-17 V

Zarasų sporto centro rankininkai 2021-2022 metų sezono varžybas baigė mažojo rankinio varžybomis kuriose rungtyniavo tik Zarasų sporto centro auklėtiniai. Pačioje jauniausioje mergaičių grupėje prizines vietas iškovojo komandos ,,Šakutės“, ,,Šaukštai“ ir ,,Peiliai“. Naudingiausiomis komandų žaidėjomis tapo Roneta Žadeikaitė, Dovilė Briedytė ir Milda Glazauskaitė. Geriausios vartininkės  Beatryčia Abramavičiūtė ir Miglė Goscevičiūtė.

Vaikinų ir metginų jaunių ir vaikinų jaunučių amžiaus grupėse geriausiai žaidė ,,Rytfaniai“, antri - ,,Pandos“, treti - ,,Ufonautai“, ketvirti - ,,Bajorai“. Naudingiausi žaidėjai: Stivenas Dubovskis, Radas Abramavičius, Gabija Vadišiūtė, Andrius Pumputis. Geriausi vartininkai Mantas Martinėnas ir Vladimiras Sokolovas.