Zarasų taurė 2023

Rugpjūčio 18 dieną Zarasuose vyko baidarių ir kanojų irklavimo varžybos, kuriose dalyvavo apie 100 sportininkų iš Vilniaus, Visagino, Panevėžio, Zarasų. Sportininkai startavo 200 metrų nuotolyje vienvietėmis ir dvivietėmis valtimis, 5 amžiaus grupėse. Svečiai ir zarasiečiai sportininkai labai džiaugėsi gražiomis taurėmis ir medaliais kuriuos įsteigė Zarasų sporto centras. Varžybos vyko sklandžiai ir numatytu laiku, nes varžybose teisėjavo b/k irklavimo klubo Koktitas nariai ir buvę - vyresnieji irkluotojai, daug pagalbos sulaukėme ir iš sportininkų tėvelių. Visiems didelis Ačiū. Šiose varžybose puikiai startavo zarasiečiai irkluotojai, kurie iškovojo medalius, beveik visose amžiaus grupėse. Tad po varžybų visi į namus išsinešė po taurę ir medalį, o kai kurie ir po dvi.

Varžybas organizavo Zarasų sporto centro b/k irklavimo skyrius ir b/k irklavimo klubas ,,Koktitas“